SIGURISHT: Ronaldo shënon gol në debutimin ndaj Newcastle

Periskopi.com Sporti

Manchester United ka marrë epërsinë në ndeshjen ndaj Newcastle.

Në minutën 45+1, është zhbllokuar sfida mes Manchester United dhe Newcastle United, shkruan Periskopi.

Ishte pikërisht ylli portugez, Cristiano Ronaldo, ai që në debutimin e tij të dytë në ‘Old Trafford’ gjeti rrugën e golit.

Ronaldo shënoi gol të lehtë, pas një topi të kthyer nga portieri.

Shikoni golin më poshtë. /Periskopi/

Cristiano Ronaldo scores a goal vs Newcastle for Manchester United #CR7 #ManUtd pic.twitter.com/3Zf02CCt2m

— First Touch Football (@FirstTouchFutt) September 11, 2021

Shpërndaje në: