Simoene: Në të ardhmen jam trajner i këtij klubi

Trajneri argjentinas i Atletiko Madrid, Diego Simoene ka pranuar se një ditë do të udhëheqë klubin e Inter si trajner.

Periskopi.com Sporti

Simoene që një kohë të gjatë është i lidhur me një kalim te neroazzurët.

“Në këtë moment të ardhmen e kam të qartë”.

“Nuk kam çfarë të komentojë më shumë. Unë flas me familjen time dhe të gjithë e dinë që një ditë do ta drejtojë Interin”

“Nuk ka asgjë të re këtu”, ka thënë Simeone. /Periskopi/

Shpërndaje në: