Sinan Hoxha i ka disa fjalë për Gilin (Foto)

Sinan Hoxha i ka disa fjalë për Gilin (Foto)

Gili është njëra dër këngëtaret që gjithmonë merr lëvdata nga koleget e saj.

Këngët e saj ishin hit sa herë që ajo publikonte, e këtu nuk mund të mos e përmendim edhe meritat e burrit të saj që ia bëntë këngët, Ilir Berani.

Për këtë edhe Gili merr shumë komplimente si artiste, përciell orainfo

E këtu nuk bën përjashtim as Sinan Hoxha ku ka disa fjalë të mëdha për kolegen e tij nga Kosova.

Ai ka publikuar një foto së bashku me Gilin ku atë e quan ‘legjendë’ dhe një fund një emoji zemër.

Gili edhe pse kohëve të fundit nuk është shumë aktive në skenë, ajo ka një bagazh të suksesshëm në karrierë.

Shpërndaje në: