Skandal në Festival, Xhesika Polo ia kalon dhe Ledinës, i del i gjithë gjoksi (Foto)

Skandal në Festival, Xhesika Polo ia kalon dhe Ledinës, i del i gjithë gjoksi (Foto)

Veshjet tejdukshme deri në limite të prezantues së këtij spektakli, këngëtares Ledina Celo,  kanë lënë pa fjalë të gjithë shqiptarët.

Por duket se prezantuesja Ledina Çelo nuk është e vetmja. Sonte edhe këngëtarja Xhesika Polo ka nxjerrë më shumë seç duhet.

Gjatë fokusimit në kamera dallohet tërësisht gjoksi i këngëtares, i cili duket se ka shpërthyer nga fustani i saj mjaft i ngushtë.

auto_8971482530308 auto_471482530306

Shpërndaje në: