Skandaloze: Fotot nudo të Rihannes dalin në publik (+18)

Periskopi.com +18

Po, Rihanna e bëri përsëri, nuk kaluan shumë muaj pasi kemi zbuluar fotot nude të saj, këtu janë disa foto të reja të sapozbuluara.

Shumë të famshëm kanë rënë viktimë e hakerave dhe si rezultat fotografitë e tyre më intime, të zhveshura po shfaqen në internet. Epo, ne kemi një përmbledhje të disa prej skandaleve të fotografive nga Rihanna, përfshirë disa nga ato në NSFW, transmeton Periskopi.

Ne të gjithë e dimë se Rihanna-s i pëlqen vëmendja, por ajo me të vërtetë po e lejon atë të varet në këto foto xxx. Ajo nuk e ka problem të zhvishet nudo, dhe nuk po bën asgjë në lidhje me fotot e saj në internet./Periskopi