Skena absolutisht brutale: Pasi shënojnë në kohën shtesë, yjet e Tiranës poshtërojnë keq fansat kundërshtarë

Tirana ka triumfuar në derbin e flaktë kundër Partizanit, më rezultat 2-1, falë një goli brilant në kohën shtesë të ndeshjes.

Fillimisht, Tirana kaloi në epërsi me anë të një goli në minutën e 8-të nga Batha, por vetëm dy minuta më vonë, Partizani barazoi përmes Bardhit, raporton Periskopi.

E krejt në fund, duke nxitur skena absolutisht sensacionale, Tirana arriti fitoren në kohën shtesë me anë të golit nga mesfushori Kobina.

Pas shënimit, duke disrespektuar tejmase kundërshtarin, futbollistët e Tiranës duke festuar tallen me fansat e Partizanit duke bërë gjeste tejet të pahijshme.