Skocia në avantazh ndaj Ukrainës – Shënon McGinn

Skocia në avantazh ndaj Ukrainës – Shënon McGinn

McGinn ka shënuar gol në ndeshjen e Skocisë ndaj Ukrainës, në kuadër të Ligës së Kombeve.

Futbollisti shfrytëzoi një huti në mbrojtje dhe e gjeti fundin e rrjetës në minutën e 70’.

Aktualisht rezultati është 1-0.

Më poshtë gjeni golin e Skocisë.

VIDEO

Shpërndaje në: