Skuadra e madhe spanjolle ku luan Mustafi do ta ketë trajner Mehdi Naftin

Skuadra e madhe spanjolle ku luan Mustafi do ta ketë trajner Mehdi Naftin

Skuadra spanjolle Levante ka firmosur sot dhe zyrtarisht me trajnerin nga Franca, Mehdi Nafti.

Nafti nga sezoni i ri do të jetë trjaner i ri i Levantes, shkruan Periskopi.

Ndonëse emri dhe mbiemri i tij tingëllojnë si të jenë shqiptarë, ai nuk ka fare lidhje me këtë.

Kutjojmë se Nafti do të jetë edhe trajneri i ri i mbrojtësit shqiptar, Shkodran Mustafi.

Shpërndaje në: