Sokol Haliti në përkrahje të sportistëve vitias

Periskopi.com Lajme

Kandidati për kryetar të Vitisë, Sokol Haliti ka vizituar klubin e qytetit, duke thënë se janë krenarë me ta.

Ja postimi i plotë:

Në përkrahje të të gjithë sportistëve!

Sot, me KFF Presingun një shembull i mirë i integrimit të gjinisë femërore dhe motiv për vajzat e reja për të filluar ose për të vazhduar edhe më tutje me sport.

Talenti në këtë komunë nuk mungon dhe ne mburremi me dy përfaqësueset e këtij klubi në kombëtaren e Kosovës.

Komuna jonë është krenare me ju!

Shpërndaje në: