Sokol Haliti: Të gjithë së bashku do t’a ndërtojmë Vitinë Evropiane

Periskopi.com Lajme

Kandidati i LDK-së për kryetar të Vitisë, Sokol Haliti, i ka përmbyll takimet e sotme me qytetarët të shumtë vitias.

Haliti i shoqëruar nga deputetja Marigona Lala dhe kandidatet Arta Ajeti dhe Zejnepe Osmani takuam banorët e lagjeve “Ylvi Demiri”,”Lidhja e Prizrenit” dhe “Dëshmorët e Kombit”.

Haliti premtoi se të gjithë së bashku do t’a ndërtojnë Vitinë Evropiane.

Shpërndaje në: