Sondazhi në Klan Kosova: Balotazh në Prishtinë mes VV e LDK

Periskopi.com Lajme

Në emisionin Rubikon, sipas matjeve të fundit Prishtina në balotazh, gara në mes te Arben Vitisë dhe Përparim Ramës.

Sipas matjeve të fundit të opinionit publik, në Prishtinë parashihet të ketë balotazh, ku në garë kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje, Arben Vitia ka 46%, ndërsa kandidati i LDK-së, Përparim Rama me mbi 25 përqind.

 

 * Artikull elektoral