Sot mbahet ceremonia e pranim-dorëzimit të donacionit për Covid-19

Periskopi.com Lajme

Ministri i Shëndetësisë Armend Zemaj dhe ambasadorja e BE-së në Kosovë Nataliya Apostolova, sot marrin pjesë në ceremoninë e pranim-dorëzimit të donacionit për Covid-19

Donacioni në fjalë do të dhurohet nga Bashkimi Evropian.

Ngjarja do të zhvillohet pranë Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës, duke filluar nga ora 10:00.

Shpërndaje në: