“Stadiumi merr flakë” – Aribo ia ‘çmonton’ portën Frankfurtit

Periskopi.com Sporti

Vjen goli i parë në finalen e madhe të Evropa Ligës ndërmjet Frankfurtit dhe Rangers.

Golin e parë dhe të epërsisë për klubin e Rangers e ka shënuar, Aribo në minutën e 57’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 0:1.

VIDEO