Stefanoviq: Gënjyen, s’kam punuar kundër Vuçiqit, jam i gatshëm të futem në poligraf

Periskopi.com Lajme

Zëvendëskryeministri dhe ministri i Mbrojtjes së Serbisë, Nebojsha Stefanoviq, i ka quajtur gënjeshtra deklarimet se ai ka punuar kundër presidentit të Serbisë, Aleksander Vuçiq, shkruan tanjug, transmeton Express.

Madje Stefanoviq, për të dëshmuar besnikërinë ndaj Vuçiqit ka shprehur edhe gatishmërinë për t’u testuar në poligraf, meqë pretendon se thotë të vërtetën.

Ai ka thënë se është i gatshëm të dalë përpara çdo trupe kompetente dhe për t’u ekzaminuar edhe në poligrafi për të gjitha akuzat që i janë bërë, përfshirë edhe këtë për veprime kundër Vuçiqit.

Shpërndaje në: