Stresi emocionon me fjalët dedikuar prindërve në përvjetorin e martesës së tyre

Periskopi.com Showbiz

Stresi përmes një postimi në Instagram, ka uruar prindërit e tij me rastin e përvjetorit të martesës së prindërve, shkruan lajmi.net.

Ai ka publikuar një fotografi të vjetër të tyre dhe një tjetër të realizuar së fundi, ndërsa falënderoi Zotin që ia dhuroi këta prindër.

“Sot 43 vjet bashk wow ???? Flm Krijuesi yne qe me dhe ne jet keta prinder te jam mirnjohes deri diten time te fundit”, ka shkruar ai.

Për ndryshe, pas këngës “Nuk është veç gang”, Strsesi ka paralajmëruar një këngë të re.

 

View this post on Instagram

 

Sot 43 vjet bashk wow ???? Flm Krijuesi yne qe me dhe ne jet keta prinder te jam mirnjohes deri diten time te fundit

A post shared by STRESI (@stresi) on

Shpërndaje në: