Suarez: Dua të luaj për këtë klub

Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez ka shprehur dëshirën për të vazhduar me katalunasit.

Periskopi.com Sporti

Uruguaiani ka kontratë me Barcën deri në vitin 2019, mirëpo pritet që së shpejti të rinovojë marrëveshjen me këtë klub edhe për dy vjet tjera.

“Unë dua të vazhdoj në klub dhe të fitoj tituj”, tha Suarez.

“Pres të ndihmoj skuadrën time me gola”, shtoi ai. /Periskopi.com

Shpërndaje në: