‘Sulltanesha’ pozon për herë parë në jetë vetëm me bikini (Foto)

‘Sulltanesha’ pozon për herë parë në jetë vetëm me bikini (Foto)

Meryem Uzerli është një ndër aktoret më të famshme dhe më të bukura të kinematografisë turke. Ajo u bë e famshme në Shqipëri dhe në Kosovë në saje të rolit të Sulltaneshës në serialin “Sulejmani i Madhërishëm”.

Famën e madhe tashmë po e shfrytëzon edhe duke publikuar në imazhe në rrjete sociale. Bukuroshja turke së fundi ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram, ndërsa shfaqet vetëm me bikini për herë të parë në jetën e saj.

Trupi i aktores duket në një formë të admirueshme, pavarësisht se kohë më parë është bërë nënë.  Ndërkohë mëshohet se 33-vjeçaren do ta shohim shumë shpejt në seriale të tjera turke.

Shpërndaje në: