Syla: Agim Bahtiri përmes inskenimeve po mundohet t’i demonizojë kundërkandidatët në Mitrovicë

Periskopi.com Lajme

Gazetari Valon Syla përmes një shkrimi në facebook, ka komentuar situatën që ndodhi në Lagjen Bair të Mitrovices, kryetari i Mitrovicës u përzua nga banorët.

Syla tha se Agim Bahtiri përmes inskenimeve po mundohet t’i demonizojë kundërkandidatët në Mitrovicë.

E sipas Sylës, kjo për shkak se i ka kapur paniku pasi VV ka parë sondazhet në Mitrovicë.

Më poshtë gjeni shkrimin e plotë:

Valon Syla: Agim Bahtiri përmes inskenimeve po mundohet t’i demonizojë kundërkandidatët në Mitrovicë

Gazetari Valon Syla përmes një shkrimi në facebook, ka komentuar situatën që ndodhi në Lagjen Bair të Mitrovices, kryetari i Mitrovicës u përzua nga banorët.

Syla tha se Agim Bahtiri përmes inskenimeve po mundohet t’i demonizojë kundërkandidatët në Mitrovicë.

Lexo Edhe:
Mgid
Mgid

Merr fund lufta me Covid-19 në Klinikën e Pulmologjisë – Gazeta Express

Hollimi për dembelët! Bëni atë në mëngjes me stomak bosh!
E sipas Sylës, kjo për shkak se i ka kapur paniku pasi VV ka parë sondazhet në Mitrovicë.

Më poshtë gjeni shkrimin e plotë:

Pe shoh situatën atje dhe po me informojnë se Agim Bahtiri dhe VV-ja, natën, me inskenime dhe me keqperdorim të Policisë së Kosovës po mundohen me demonizu kundërshtarët në garë për kryetar të Mitrovicës.

Duke parë numrat dhe matjet e opinionit publik që i kanë përfundu të premten, ata i ka kap panika nga humbja e thellë që kanë me pësu jo vec në Mitrovicë, por në krejt Kosovën.

Agim Bahtiri nuk ka plan, as dije, as kredibilitet me udhëheq Mitrovicën.

Shpërndaje në: