Vajza e ish-deputetes nuk i lë vend imagjinatës: Provokon keq me bikini

Periskopi.com Showbiz

Ada ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve.

Vajza e ish-deputetes, Albina Deda, Ada, njihet për pozat e saj provokative.

Duket se ajo e ka pikë të dobët stinën e verës andaj është më shumë aktive gjatë kësaj periudhe ku publikon foto në bikini dhe jo vetëm.

Ada është aktive në rrjete sociale dhe në vazhdim ua sjellim disa nga fotografitë me të cilat ka rrëmbyer vëmendjen.