Trajneri i Interit në gjendje të rëndë: U përplas me një makinë duke ngarë biçikletën

Periskopi.com Sporti

Interi në panik për trajnerin e portirave. Adriano Bonaiuti pësoi një aksident pasi udhëtonte me biçikletë dhe u përplas nga një makinë tip “KIA”.

Panik për Interin, trajneri i portirave pëson aksident dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore

Aksidenti ndodhi në rrethin e San Francesco në Grottammare, afër Ascoli dhe 53-vjeçari është shtruar me urgjencë në spital. Sipas mediave italiane gjendja e tij është kritike dhe në kampin zikaltër janë tepër të shqetësuar për trajnerin e tyre.