Brad Pitt tregon sa të dashura ka pasur pas Angelina Jolie

Periskopi.com Showbiz

Brad Pitt ka folur edhe njëherë për jetën private. Jeta e Brad Pitt pas ndarjes nga Angelina Jolie është komentuar gjatë.

Për herë të parë, ai ka treguar sa të vërteta janë historitë e përfolura të dashurisë që kur i dha fund romancës disa vjeçare në vitin 2016.

“Nuk e di me sa femra kanë thënë se jam në lidhje për dy apo tre vitet e fundit dhe asnjë nuk është e vërtetë. Unë thjesht lëshoja ndonjë sinjal, por ndoshta nuk thoshte asgjë”, tha ai për New York Times.

Angelina Jolie shfaqet e lumtur me bijën rrugëve të LA

Periskopi.com Showbiz

Angelina Jolie ka gjetur kohë në agjentën e saj të ngjeshur për të dale në shoping me vajzën e saj Vivienne. Mamaja u pa krenare duke u kënaqur në krah të vajzës së saj 10 vjeçare.

Dyshja u shfaqën në Los Anxhelos, Anxhelina e veshur me një fustan të bardhë teksa vajza e saj me xhinse dhe maic të thjeshtë.

Aktorja 44 vjeçare dukej për mrekulli përkrah vajzës së saj.