Një ditë para zgjedhjeve, gruaja e Veliajt bashkë me djalin publikojnë fotografi larg Shqipërisë

Periskopi.com Showbiz

Gjithmonë postimet e saj në rrjetet sociale janë të përzgjedhura me shumë kujdes dhe shumë frymëzuese.

Pikërisht një ditë para rikandidimit të Erion Veliajt për kreun e Bashkisë së Tiranës, Ajola ka ndarë një foto të ëmbël me vogëlushin, fytyrën e të cilit thuajse e zbuloi për pak.

‘Kajan, dashuria ime e paqte! Shiko botën Kajan’ ka shkruar ajo krah fotos.

Ndërkaq nga pamjet duket se fotoja është realizuar larg Shqipërisë.