Mbrëmë u paraqit me çantë 3000 euro, shikoni luksin e sotëm të Arta Elezaj

Periskopi.com Showbiz

Aktorja dhe modelja Arta Elezaj ka vazhduar të tregojë jetën e saj përpos luks edhe sonte

Derisa gjatë verës e shohim gjatë gjithë kohës në brigjet e bregdetëve me të njohura në botë, kësaj here Arta Elezaj ka vendosur të ndërrojë pak ambient duke shkuar në viset ku ka borë.

E edhe sot bukuroshja kosovare ka pasur të veshur veshje që kalojnë mijëra euro.

Ajo është e veshur si një skiatore e veshjet e saj të tëra janë të markës së njohur Calvin Klein.

Arta është parë edhe duke skijuar në këtë vend që për momentin e ka lënë sekret.