Këta janë dy këngëtarët që dolën të parët për të votuar

Periskopi.com Showbiz

Dy këngëtarët e njohur kanë dalur për ta kryer obligimin e tyre qytetar.

Alban Mehmeti dhe vëllau i tij këngëtar Fidani, janë të parët prej artistëve shqiptarë të cilët kanë dalur për ta kryer obligimin e tyre qytetar, për të votuar.

Ishte Albani ai i cili me ndjekësit e tij në Instagram e ka publikuar një fotografi.

“Dita e parë e votimeve”, ka shkruar ai si në shaka pranë postimit.