Portieri i Kosovës me një koment epik në foton joshëse të postuar nga Morena Taraku

Periskopi.com Showbiz

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku ka shfaqur edhe një herë linjat e saja trupore me anë të një postimi të bërë në rrjetet sociale.

E postimi nuk ka kaluar pa u komentuar edhe nga një futbollist i Përfaqësueses së Kosovës.

Është portieri i Kosovës në Futsall, Alfred Prenqi i cili ka komentuar Tarakun.

“Si paske preh thojt e kames moj qur”, ishte komenti i Prenqit.

Image