Njihuni me vajzën që la ushtrinë për të fituar mijëra dollarë në vit me Instagram

Periskopi.com Showbiz

Pas nëntë vitesh në krye të detyrës si pjesëtare e Forcave Ajrore të Shteteve të Bashkuara, Alysia Magen u zhvesh nga uniforma për t’u bërë modele e rrjetit social Instagram.

Përmes profilit të saj, ku numëron 283 mijë ndjekës, Alysia poston vazhdimisht foto dhe video të nxehta nga palestra, shrkuan tch.

Falë punës së re, ajo fiton rreth 100 000 dollarë në vit.