Ish-zyrtari i LDK’së: Avdullah Hoti kandidat për kryeministër

Periskopi.com Lajme

Anëtari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Armend Ibrahimi, i cili ka qenë ish-kryetari i rinisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) në profilin e tij në Facebook ka shkruar se Avdullah Hoti duhet të jëtë kandidat për kryeministër, shkruan Periskopi.

“Avdullah Hoti kandidat per Kryeminister. Padyshim nje prej politikaneve me komplet dhe nder kandidatet me serioz per Kryeminister”, ka shkruar Ibrahimi.

Statusi i tij:

Avdullah Hoti kandidat per Kryeminister. Padyshim nje prej politikaneve me komplet dhe nder kandidatet me serioz per Kryeminister.

P.S. Nje pellumb erdhi e me tregoi.