A do t’i shohim nesër tifozet më seksi të Anglisë në stadiumin ‘Fadil Vokrri’?

Periskopi.com Showbiz

Padyshim që futbollin e bëjnë më tërheqës tifozët, e sidomos ato të gjinisë femërore.

Herë pas here lojtarët kanë thënë se nuk do të ishin asgjë pa tifozët e tyre, shkruan Indeksonline.

Kur flasim për tifozet femra, atmosfera bëhet edhe më interesante, duke shtuar shkëlqim në sport me veshjet e tyra të personalizuara, dhe me bukurinë e tyre.

Nesër në stadiumin “Fadil Vokrri” do të zhvillohet ndeshja Kosovë-Angli e cila do të fillojë në ora 18:00.

Kjo është ndeshja e fundit në fazën e kualifikimit për Euro2020.

Në Kosovë tanimë kanë mbërritur tifozë të shumtë anglezë të cilët nesër do të jenë në përkrahje të kombëtares së tyre, e me siguri nuk do të mungojnë as tifozet e ‘zjarrta’ femra që do t’i japin edhe më shumë shkëlqim ‘Fadil Vokrrit’.

Më poshtë keni disa foto të tifozëve më seksi të Anglisë./