Gjysmë e zhveshur vetëm me shall të Lazios mbulon gjokset, modelja ndez ‘Olimpicon’

Periskopi.com Sporti

Në prag të rifillimit të kampionatit, Lazio ka nisur një inisiativë bamirësie për “të mbushur” Olimpico me imazhet prej kartoni të blera nga tifozët, të ardhurat prej të cilave do të shkojnë në favor të Kryqit të Kuq italian.

E mes shumë personazheve vip që kanë marrë pjesë, nuk mund të mungonte Anna Falchi, tifozja e madhe bardhekaltër. “Zgjodha një nga fotot e mia me shallin tim të skuadrës, vetëm fare me shallin tim”, ka deklaruar shoëgirl-i duke iu referuar një foto që e tregon pa rroba.

740full-anna-falchi.jpg

“Tashmë këto foto sjellin fat e janë të dallueshme. Do të jetë një plan amerikan (mënyrë konfigurimi e fotos), dallohet vetëm shalli dhe fytyra – vazhdoi Falchi duke komentuar inisiativën e klubit bardhekaltër ‘Ti nuk do jesh kurrë vetëm’ -. Një shpërqendrim për lojtarët? Jooo, jam larg nga fusha…”.