Tottenhami i shkon sonte skuadrës belge, Antwerp: Formacionet zyrtare

Periskopi.com Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Antwerp – Tottenham, e vlefshme për raundin e dytë të fazës së grupeve në Ligën e Evropës.

Spurs kanë një grup të lehtë në letër, dhe kësisoj pas fitores ndaj LASK, kërkojnë edhe tre pikë sonte në udhëtim te ekipi belg.

Gareth Bale luan nga fillimi sot, bashkë me Dele Alli, ku do t’i ndihmojnë qendërsulmuesit Carlos Vinicius.

Takimi starton në orën 18:55.