Cili këngëtar i njohur është ky? (Video)

Periskopi.com Showbiz

Ishte reper shumë i pëlqyer nga publiku, por ka kohë që është distancuar nga muzika, fansat çdo ditë presin ndonjë projekt të ri .

“Molla me sherbet”, ishte një nga hitet e artistit Don Arbas, ai ka kohë që është duke punuar në studion e tij “Arbasound”.

Periskopi.com ju sjellë një fotografi të tij kur ishte 15 vjet dhe duket krejt ndryshe nga tani.

I ri në moshë, por mjaft simpatik  shfaqet Arbasi në këtë fotografi, shkruan Periskopi.com