Armina Mevlani shfaqet sërish tejet joshëse

Periskopi.com Showbiz

Pas pushimeve, blogerja Armina Mevlani ka tërhequr vëmendjen duke postuar e veshur me të zeza në Instagram.

Reja e Sali Berishës, shkruajti se këto lloj fotosh jashtë dyçaneve Wolford janë rutinë që nga viti 2016, derisa fansat e komplimentuan bukuroshen për zgjedhjen e veshjes së saj.

Pak ditë më parë, partnerja e Shkëlzen Berishës , ekspozoi trupin e saj tejet seksi veshur me kostum të larjes gjatë pushimeve.

https://www.instagram.com/p/B0DuzZ2l0XO/

https://www.instagram.com/p/B0Iq8eElPF9/

https://www.instagram.com/p/Bz0iBliF9_Z/

Reja e Sali Berishës shfaqet me bikini të kuqe

Periskopi.com Showbiz

Prej disa ditësh, blogerja Armina Mevlani ka nisur pushimet, nga ku ka tërhequr shumë vëmendjen me fotot me kostume të larjes.

Në disa prej fotove të reja, Armina shfaqet duke pozuar në plazh, me bikini të kuq.

Bukuroshja, partnere e Shkëlzen Berishës, djalit të ish-udhëheqësit të Shqipërisë, Sali Berisha, ka ekspozuar trupin e saj tejet seksi.

Ditë më parë, ajo ka publikuar fotografi tjera, nga ishulli grek Mikonos.

Në to, ajo shihej duke ngrënë një sallatë, teksa vëmendje tërhiqte gjoksi i saj joshës

https://www.instagram.com/p/Bz0iBliF9_Z/

https://www.instagram.com/p/BznOnvjlrJL/

Nusja e Sali Berishës provokon nga shtrati

Periskopi.com Showbiz

Blogerja e njohur Armina Mevlani nuk i ndal pozat asnjëherë.

Ajo kujdeset që çdo herë të vije me ndryshe se zakonisht, shkruan Indeksonline.

Armina edhe këtë herë ka shkëlqyer në disa imazh të publikuara së fundi.

Ish-Missi ka ardhur provokuese derisa ka pozuar e shtrirë, ndërsa fytyra e saj bënte dritë.

Ndryshe, Armina është e njohur edhe nga lidhja e saj me Shkëlzen Berishën me të cilin është e fejuar.

 

 

Propozimi romantik për martesë përlot Arminën në Paris

Periskopi.com Showbiz

Blogerja bukuroshe Armina Mevlani është duke shijuar disa ditë në Kryeqytetin e dashurisë, Parisin.

Armina ndodhet në këtë vend sëbashku me mikeshat e saj të ngushta dhe duket se dicka e bukur e ka bërë të lotojë.

Një prej mikeve të saj ka marrë një propozim mjaft romantik për martesë. Ajo e ka publikuar këtë cast në Instastories duke u shfaqur mjaft e lumtur për miken e saj.

Aktualisht Armina bashkëjeton me djalin e ish-kryeministrit Berisha, Shkëlzenin dhe pritet që së shpejti të lidhen në martesë.

 

Armina Mevlani thyen rrjetin, fotot e fundit me bikini

Periskopi.com Showbiz

Blogerja e njohur  Armina Mevlani ka befasuar me postimin e saj më të fundit.

Ajo gjatë gjithë verës ka ndarë foto nga vende të ndryshme ku ka pushuar. Kurrësesi nuk munguan as fotot me bikini. Por goditjen e saj më të fortë e dha tashmë në prag të mbylljes së sezonit.

Sensuale dhe plot shije duket blogerja me këto bikini.

Reja e Sali Berishës ekspozon format bombastike me bikini (FOTO)

Periskopi.com Showbiz

Blogerja e njohur Armina Mevlani është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ka një numër të madh ndjekësish në “Instagram”. Ajo ndan me fansat e saj vazhdimisht foto e video të ndryshme nga jeta e saj private dhe ajo personale.

Por këtë herë blogerja ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të saj pasi ka postuar foto ku ka pozuar me bikini nga plazhi. Armina ka treguar format bombastike.

Gjithashtu fotoja ka marrë shumë pëlqime dhe komente, duke e komplimentuar Mevlanin për linjat perfekte që ka.