Shkëputet ashensori në katin e katërt, lëndohet një vajzë

Periskopi.com Lajme

Një incident ka ndodhur pasditen e së hënës në Tiranë, ku ashensori i një pallati është shkëputur.

Mësohet se ashensori ka rënë nga kati i katërt dhe si pasojë ka mbetur e lënduar një vajzë 24-vjeçare, e cila ndodhej brenda tij.

Ngjarja ka ndodhur në “Don Bosko”, përcjell tch.

Vajza është transportuar menjëherë në spital, ndërsa policia ka nisur hetimet për ngjarjen.

‘Xhesika’ provokon nga ashensori

Periskopi.com Showbiz

Arta Nitaj aktorja e cila po vazhdon që ti çmend të gjithë me linjat trupore edhe këtë herë duket shumë e bukur.

Nitaj u bë e njohur që nga seriali vendor “O Sa Mirë”, serial ky i cili pëlqehet shumë nga i gjithë publiku, shkruan OraInfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet provokuese.