Burnley dridh Liverpoolin midis ‘Anfield’, gabim i tmerrshëm nga Alisson

Periskopi.com Sporti

Liverpooli ka pësuar gol kundër Burnleyt në ‘Anfield’, dhe tash është në disavantazh 1-0 në ndeshjen e vlefshme për xhiron e radhës në Premier League.

Barnes ka realizuar në minutën e 83-të nga penalltia, të cilën e shkaktoi portieri Alisson Becker me një ndërhyrje të pamatur.

Shikoni golin. /Periskopi.com/