Brazili rikthehet në lojë, ngushton epërsinë e Belgjikës(Video)

Periskopi.com Botërori 2018

Brazili e ka ngushtuar epërsinë e Belgjikës me anë të golit të shënuar nga Reanto Augusto në minutën e 76-të

Në Kazan Arena po luhet një ndeshje tejet interesante ndërmjet Belgjikës dhe Brazilit ku rezultati pas 76 minutave lojë është 2:1.

Renato Augusto shënoi gol të bukur me kokë pas asistimi fantastik të Coutinhos.

Tani 15 minutat e ndeshjes pritet të jenë tejet interesante me Brazilin që do të kërkojë barazimin e rezultatit. /Periskopi/.