Prezantuesja shqiptare shpërthen në palestër: Çfarë m** brezi po rritet?

Periskopi.com Showbiz

Me çfarë shohim ditët e sotme vërdallë nga njerëzit që na bie të takohemi apo të ndajmë të njëjtin ambient do ta kuptoni se edukata dhe mirësjellja kanë kaluar në plan të dytë. Fatkeqësisht sot prevalon interesi kundrejt tjetrit…

Këtë ka vënë në dukje edhe moderatorja Aulona Musta, e cila njihet për frekuentimin e rregullt të palestrës.

Por me sa duket është pikërisht ky ambient që ka mërzitur Mustën, e cila është shprehur pa doreza në një video në Instagram.

Në videon mbi të cilën shkruan ‘Çfarë m*t brezi po rritet?!’Aulona shprehet:

Dhe që po thoni ju, unë jam një njeri shumë paqësor, por nëse ka njerëz që dua të rrah sidomos vajzat, më besoni që jam kundra dhunës dhe nuk jam rrahur kurrë me njeri, janë ato vajzat e vogla që tí futesh në palestër dhe i përshëndet, të shohin në sy nuk të flasin.
Si mundet? Si mundet, dhe në përgjithësi janë brezi i ri, janë ato vajzat e vogla. Më falni po si ju kanë edukuar prindërit, thoni mirëdita njerëzve, nëse nuk jua thoni ju të parat, të paktën kur jua thonë, kthejani.”

Aulona Musta 2 on Vidnews.

Çfarë m*t brezi po rritet?! on Vidnews.

Bashkëshorti komenton foton e gruas ku shfaqet me këmbë hapur: Turp të kesh

Periskopi.com Showbiz

Moderatorja e njohur Aulona Musta ka nisur pushimet, e këtë e ka treguar vetë ajo nëpërmjet postimeve që bën në rrjetet sociale. Ajo po pushon së bashku me bashkëshortin e saj në Kuba.

Nga Kuba, Aulona ka postuar foto që i “vë flakën” rrjetit duke marrë qindra komente nga fansat e saj. Ajo ka postuar një foto që pozon ulur buzë detit me kurriz dhe këmbët hapur. Në këtë foto ajo ka ekspozuar edhe të pasmet.

Kjo pozë i ka bërë përshtypje ndjekësve, disa prej të cilëve e kritikojnë e të tjerë e lavdërojnë. Mirëpo, çfarë bie në sy është komenti i burri të Aulonës.

“Kanë të drejtë që habiten kaq shumë, se po të kishe dalë përballë do anulohej bytha nga mbrapa dhe do shndërrohej në një pjesë dinjitoze të trupit! Turp të kesh”, shkruan ai me shaka.

Image