Kështu e humbi vetëdijen mbrëmë futbollisti i AZ Alkmaar (Video)

Periskopi.com Sporti

Mesfushori i AZ Alkmaarit, Stijn Wuytens mbeti mbrëmë i palëvizshëm për një kohë në ndeshjen e zhvilluar ndaj Dundalk në kuadër të Europa Ligës.

Ai pësoi një goditje nga portieri kundërshtar, e cila ia pamundësoi të vazhdonte ndeshjen.

Raportohet se gjendja e tij tashmë është duke u përmirësuar dhe i është shmangur më të keqes. /Periskopi.com