Ish-mbrojtësi i Kosovës bëhet baba për herë të parë

Periskopi.com Sporti

Ish-lojtari i Kombëtares së Kosovës, Bajram Jashanica, është bërë baba për herë të parë.

Përmes një shkrimi në rrjetet sociale, Jashanica ka treguar për lindjen e djalit të tij, Kaon.

“Faleminderimet i takojnë Zotit, për këtë dhuratë që na gëzoi me një djalë. Të do mami dhe babi Kaon!”, ka shkruar Jashanica.