Zikaltërit nuk e kanë aspak vështirë me Aspirinët, zhbllokojnë rezultatin

Periskopi.com Sporti

Sonte në kuadër të çerkfinales së Ligës së Europës po ndeshen klubi gjerman, Bayer Leverkusen kundër atij italian, Inter Milano, shkruan Periskopi.

Tani kur loja ka hyrë në minutën e 15-të të saj, klubi i Contes ka arritur ta zhbllokojë rezultatin përmes golit të Barellas.

Kujtojmë se turneu i Ligës së Evropës po mbahet në Gjermani dhe luhet me vetëm një ndeshje.

Shihni goli. /Periskopi

https://twitter.com/JRcentre/status/1292903279836495875