Beatrix tregon shumë me bluzë transparente rrugëve të Spanjës

Periskopi.com Showbiz

Beatrix Ramosaj provokoi me fotografinë e radhës.

Beatrix Ramosaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re nga udhëtimi i saj në Spanjë.

Në këtë foto, këngëtarja kishte veshur një palë xhinse, ndërsa në pjesën e sipërme një bluzë transparente me të cilën tregonte shumë.

Ajo mori pozë joshëse në këtë foto, ndërsa pranoi komente dhe pëlqime të shumta nga ndjekësit.

Për ndryshe, Beatrixin ka kohë që nuk e kemi parë aktive me projekte të reja muzikore.