Modelja e njohur e pranon: Kam kryer marrëdhënie seksuale me lojtarët e Barcelonës dhe Realit

Periskopi.com Sporti

Modelja e njohur botërore, Belena Roka, ka dhënë një deklaratë bombastike, e cila zakonisht njihet për deklarata të tilla.

Spanjollja ka dhënë një intervistë interesante për revistën “Gran Hermano VIP”, transmeton Gazeta Express.

Sipas intervistë së saj, ajo ka kryer marrëdhënie seksuale me lojtarët e famshëm të La Ligës, të Real Madridit e Barcelonës.Image

“Më pëlqejnë aventura me futbollistë”, ka thënë Roka.

“Kam kryer marrëdhënie seksuale me shumë prej tyre. Ata janë të skuadrave të Real Madridit e Barcelonës”.