Adelina Berisha tregon belin

Periskopi.com Showbiz

Është një këngëtare që vazhdimisht di të jetë në skenën e muzikës kosovare

Ditët e nxehta të vjeshtës kanë bërë që këngëtarja Adelina Berisha të tregoj pak nga trupi i saj seksi.

Këngëtarja ka postuar disa foto në rrjetet sociale ku shihet se ekspozon belin e saj të hollë.

Adelina, lansoi gjatë verës këngën e saj Coco që është një bashkëpunim i saj me këngëtarin Egoo.

Demi Rose vë në pah belin e hollë e të pasmet bombastike (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Demi Rose njihet për format e saja trupore e po ashtu për pozat seksi që ajo merr kur pozon.

Tani ajo ka postuar edhe disa fotografi, në të cilat Rose është e njëjta.

Me veshje të zeza mjaft interesante, ajo vë në pah belin e saj të hollë dhe seksi.

Në këtë mënyrë, asaj i ekspozohen edhe të pasmet bombastike që i ka.

 

 

Ilda Bejlerit i ka humbur beli, kaq shumë është shëndoshur (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Ilda Bejleri është një nga prezantueset më të komentuara dhe të ndjekura në rrjetet sociale.

Si për jetën private, njësoj edhe për paraqitjet publike, ajo përherë është në qendër të vëmendjes.

 

Linjat e saj shpesh kanë rënë në sy, por që në imazhet e fundit ajo zhgënjen.

Në fotografinë e fundit të postuar në llogarinë Instagram mund të shihni se si i ka humbur beli asaj, ndërsa ëshë shëndoshur jashtëzakonisht shumë.

Duke zbuluar belin e hollë dhe këmbët e gjata, shikojeni Angela Martinin (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Është padyshim një nga modelet më seksi me origjinë shqiptare, e cila karrierën e saj e vijon jashtë vendit. 

Këtë herë bukuroshja Anxhela Martini ka publikuar në rrjete sociale foto ku shfaqet mjaft seksi e veshur me pantallona mjaft të shkurtra.

Çfarë ka rënë në sy janë këmbët e modeles, mjaft të tonifikuara.