Njihuni me të dashurën e Bertan Asllanit

Periskopi.com Showbiz

Bertan Asllani është në lidhje me aktoren e njohur turke, Hazal Senel.

Bertan Asllani na ka prezantuar me të dashurën e tij.

Prej vitesh është tërhequr nga skena shqiptare edhe pse sukseset nuk i kanë munguar.

Këngëtari shqiptar nga Maqedonia prej vitesh ka filluar jetën e re dhe karrierën në Turqi.

Përveç në muzikën turke, Bertani e ka provuar vetën edhe në aktrim dhe deri tani numëron disa role në serialet turke.

Por, një nga rolet për të mbetet më i veçanti, është ai në serialin ‘Pis Yedili’ në të cilin këngëtari shqiptar u taku me të dashurën e tij aktuale, aktoren turke Hazal Senel.

Dyshja janë prej kohësh në një lidhje por jo shumë shpesh bëjnë dalje publike.

Kjo ka ndodhur së fundi kur këngëtari ka ndarë me ndjekësit në ‘Instastory’ një imazh përkrah të dashurës.