Ferat Shala nga Drenica: Kemi besimin e gjithë Kosovës, PDK-ja është ajo që i duhet vendit

Periskopi.com Lajme

Kandidati për deputet nga PDK-ja, Ferat Shala ka vizituar pesë fshatra të Drenicës, ku u shpreh i bindur se alternativa politike dhe ekonomike e Partisë Demokratike të Kosovës është ajo që sot i duhet shumë vendit.

Ai tha se kanë besimin e Drenicës dhe të gjithë Kosovës për ta udhëhequr vendin.

Më poshtë gjeni postimin e plotë të Shalës në facebook: