Për Gjyste Vulajn vitet janë vetëm numër, ekspozon linjat në bikini

Periskopi.com Showbiz

Gjyste Vulaj u shfaq atraktive në pushime.

Gjyste Vulaj ka ndarë me ndjekësit disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram, në të cilat erdhi tejet joshëse, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte veshur një palë bikini të verdha, në të cilat shfaqi format trupore, për të cilat duket se kujdeset shumë.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Gjyste Vulaj është “Askush si na”, këngë kjo e shoqëruar edhe me videoklip.

Bikinet e Kylie Jenner tri vjet më të vjetra se vet ajo

Periskopi.com Showbiz

Bikinet e Kylie Jenner janë lansuar tre vjet para se ajo të lindte.

Ylli televiziv ka postuar në Instagram disa fotografi – nga udhëtimi me vajzat e kompanisë së saj Kylie Skin në Turks dhe Caicos – ku shihet e veshur me bikine të markës së njohur Chanel.

Në fotografitë e pushimeve, 21 vjeçarja shihet duke pozuar në një anije e veshur me bikine ngjyrë të kaltër të hapur që e kanë edhe markën e Chanel – që mund të blihen edhe aktualisht për një çmim prej 1690 dollarë – që i kishte kombinuar me një rryp ngjyrë ari po ashtu Chanel që kushton 638 dollarë.

Bikinet dhe rrypi janë nga koleksioni i markës së njohur franceze për sfilatën e pranverës 1994 dhe janë prezantuar nga modelja Naomi Campbell, transmeton Klan Kosova.

Duket se Kim Kardashian nuk është e vetmja në familje që e ka një fiksim për veshjet me stil të viteve të ’90-ta të supermodeles.

Pa dyshim, se këto janë vetëm disa nga fotografitë me bikine që mund të presim nga miliarderja më e re gjatë këtij udhëtimi.

Madje, ajo e ka postuar edhe një ku shihet krejtësisht e zhveshur dhe ka vënë vetëm një kapele.

 

View this post on Instagram

 

vacation mode

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on