Takimi Thaçi – Clinton LIVE

Periskopi.com Lajme

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi takon ish-presidentin amerikan, Bill Clinton.

Këtu mund të ndiqni LIVE takimin mes tyre dhe deklaratat për media.

 

Presidenti Hashim Thaçi me ish-presidentin Bill Clinton ?

Posted by Periskopi on Tuesday, 11 June 2019