Zbulohet kush është biondina që u pa në krahët e Flori Mumajesit (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Ditën e sotme në të gjitha mediat u përhap me shpejtësi një video ku Flori Mumajesi shfaqej duke kërcyer në një nga klubet e natës në Prishtinë me një vajzë misterioze.

Në videon e publikuar prej tij, shihej se ai po argëtohej pranë biondes bukuroshe, e cila ishte e panjohur për publikun.

Të gjithë filluan të pyesnin se cila ishte ajo dhe më në fund është zbuluar identiteti i saj.

Sipas ‘Iconstyle’, vajza në fjalë quhet Vivien Pitarka, një vajzë e cila është shumë e njohur në Kosovë pasi merret me organizimin e festive, koncerteve dhe eventeve të ndryshme.

Vivien, është gjithashtu dhe mjaft e ndjekur dhe në ‘Instagram’, ku fotot e saj kanë tërhequr shumë vëmendjen e publikut.

Luana shfaqet si një biondinë super seksi (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Ajo mbetet një nga fytyrat më të dashura të ekranit televiziv.

Biondina sa herë që shfaqet, të gjithë sytë janë nga ajo. Në fakt, Luana Vjollca tashmë më shumë i është përkushtuar muzikës sesa moderimit dhe kjo po i ecë mjaft mirë.

Dhe, për këtë, ajo nuk harron tu shprehë dashurinë ndjekësve të saj në Instagram.

Me një fotografi të sajën ajo shkruan: Përshëndetje të dashurit e mi.

Ndryshe, Luana pas suksesit që pati me klipin “Mi dhe flakë mallit tim” në bashkëpunim me Bujar Qamilin, ka lansuar ditë më parë edhe këngën solo “Vetëm ty” e cila pothuajse ka kapur gjysmë million klikime në Youtube.