Luana Vjollca e quan veten bletë punëtore

Periskopi.com Showbiz

Luana Vjollca ka nisur punën për emisionin e saj.

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca e ka dëshmuar shpesh herë se është një femër shumë punëtore, shkruan lajmi.net.

Ajo me modesti e ka pranuar këtë edhe nëpërmjet publikimit të një postimi pranë të cilit e quan veten bletë punëtore.

Luana shihet e veshur me rroba pune dhe në dorë po mban edhe çekan. Këto foto me gjasë janë realizuar në kuadër të xhirimeve për emisionin e saj të ri i cili duket se do të jetë i veçantë.

View this post on Instagram

Bleta Punetore ?

A post shared by LUANA ? (@luanavjollca) on