Reperi shqiptar ndahet nga e dashura shtatzënë për modelen e fotove nudo

Periskopi.com Showbiz

Një tjetër dramë në shoubiz sapo ka nisur!

Protagonist kësaj radhe është reperi më i ri i grupit PINT, Blleki.

Prive.al nga burime të sigurta ka arritur të mësojë se në pak muaj, reperi do bëhet baba.

‘Blleki pritet të bëhet baba nga ish e dashura e tij e cila tashmë është në muajin e shtatë të shtatzënisë’.
Por, fatkeqësisht çifti janë ndarë ende pa ardhur në jetë bebja. Kjo për faktin se Blleki ka lënë ish të dashurën për modelen nga Mitrovica Besa Istrefi e njohur për pozat nudo.

Burime pranë protagonistëve kanë rrëfyer për portalin Prive.al që Besa dhe Blleki kanë nisur një lidhje, të cilën se fshehin as ndër miq e as publikisht përmes flirtimeve në komete të Instagramit. /Prive.al