Gaga dhe Cooper bashkë edhe në një film

Periskopi.com Showbiz

Fansat e Lady Gaga dhe Bradley Cooper duket se dyshen do t’i shohin sërish bashkë.

Pas filmit shumë të suksesshëm “A Star Is Born”, Gaga dhe Cooper do të jenë pjesë e kastit të prodhimit kinematografik ‘Guardians Of The Galaxy 3’.

Kështu së paku shkruajnë disa nga mediat ndërkombëtare.

Megjithatë sipas këtyre mediave ky nuk do të jetë bashkëpunimi i vetëm, sepse së shpejti pritet që dyshja të kenë edhe një këngë së bashku.